• Franke Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Franke Servisi - Franke Onarımı - Franke Bakımı - Franke Montajı - Franke Teknik Servisi

Franke Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Firma Olarak Hedeflerimiz

Franke markalı ankastre ürünleriniz ya da diğer beyaz eşyalarınız için öncelikle kalite ve güvenliği ön planda tutuyoruz. Her biri kendi alanında uzman, donanımlı ve nitelikli kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, sorunlarınıza en doğru çözümü getirmek için çalışıyoruz. Özel Franke kendi alanında teknoloji devi firmalar arasında yer almakta, gerek kullandığı malzemenin kalitesi gerekse sağladığı ileri teknoloji ile emsalleri arasında fark yaratmaktadır. Biz de bu kalite anlayışını firmamız için ortak hedef haline getirdiğimizden, yüksek donanıma sahip, sertifikalı uzman ekibimizle fark yaratmak konusunda çalışmaktayız.

Çalışma Şeklimiz

Siz de bozulan eşyalarınızı çöpe atmadan ya da yenisiyle değiştirmeden önce bir kez daha düşünün. Firmamız cihazlarınızın arızasını yerinde tespit edip, sorunu öncelikle yerinde gidermek için çalışır. Ancak yerinde giderilemeyen daha büyük arızalar için, cihazınızı evinizden alıp, mümkün olan en kısa sürede sorunu giderdikten sonra evinize teslim ederek montajını sağlarız. Ayrıca kullanmış olduğunuz cihazların ömrünü uzatmak için düzenli bakım yaptırmak da son derece önemlidir. Düzenli olarak bakımı yapılan cihazlar, arıza yaşanmadan sorunun giderilmesini sağlayacağından daha uzun soluklu bir kullanım sağlar. Firmamız teknik personeli cihazınızın bakımını yerinde sağlayacağından herhangi bir mağduriyet yaşamanız engellenmiş olur.

Bize Nasıl Ulaşırsınız
7/ 24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ya da internet sayfamızda yer alan formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Özel Franke markalı cihazlarınız bizimle her zaman emin ellerdedir.

Etiket : Franke Beyaz Eşya Servisi, Franke Çamaşır Makinesi Servisi, Franke Bulaşık Makinesi Servisi, Franke Buzdolabı Servisi, Franke Ankastre Servisi, Franke Fırın Servisi, Franke Klima Servisi, Franke Kombi Servisi, Franke Ocak Servisi, Franke Servisi, Franke Servisleri, İstanbul Franke servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP